Falki Ortem Sails

Turcja

Poznaj nasze wrażenia...

...i zobacz zdjęcia, które wykonaliśmy na naszych rejsach i wyprawach

Turcja – czyli gdzie będziemy. Od strony lądu zachwyciło nas bardzo dużo, teraz sprawdzimy co można zobaczyć od strony wody. Przygotowaliśmy się, mamy nadzieję, bardzo dobrze do wyprawy na Wschód. Zapraszamy na rejsy w tym sezonie: szczegóły rejsów.

Oto nasze plany na najbliższe rejsy: Dalyan – ujście rzeki o tej samej nazwie, to przepiękne miejsce,  gdzie warto wybrać się na wycieczkę lokalna łodzią i dopłynąć aż do samego miasta i zostać tam na wieczorny posiłek.
Fethyie, gdzie zobaczymy grobowce licyjskie oraz ruiny twierdzy.  Z Fethyie wybierzemy się do sławnego wąwozu Saklikent na całodniową wycieczkę z trekkingiem.
Dalej na południe można popłynąć do doliny motyli, na hipisowska plażę, gdzie odpoczniemy w fantastycznym klimacie spokoju i wyluzowania.

Kolejnym miejscem na naszej trasie będzie Kas z zachowanym antycznym amfiteatrem, z którego rozpościera się piękny widok na miasto i okolicę. W mieście mogą zauroczyć nas klimatyczne uliczki, port i starożytny grobowiec (Lion Tomb) w centrum miasta.

Marmaris, miasto tętniące życiem nocnym z licznymi lokalami, w których można zjeść pyszne dania. Jest to bardzo dogodne miejsce na zakończenie rejsu.

Popłyń w rejs

Myślisz o żeglarkskim urlopie w tym rejonie? Skontaktuj się z nami. Wspólnie poszukamy najlepszych opcji i możliwości.

A może wolisz po prostu zapisać się na rejs? Zerknij na aktualne rejsy i wyprawy Ortem Sails.

Pozostałe miejsca

Zobacz, gdzie jeszcze byliśmy

Popłyń w rejs

Zerknij na nasze bieżące rejsy

Realizacja: iwebyou.studio

Zapisz się do newslettera Ortem Sails...

...i jako pierwszy(a) otrzymuj informację o nowych rejsach w ofercie, promocjach i o tym, co słychać w Ortem Sails!
Krótko mówiąc... bądźmy w kontakcie!
Aha... Obiecujemy nie spamować!