Falki Ortem Sails

Piligrim, czyli Pielgrzym

Poznaj jacht, na którym żeglujemy

Pielgrzym, jacht Beneteau 50 w wersji armatorskiej posiadającej 4 kabiny dwuosobowe z łazienkami, elektryczne toalety, podwójne ogrzewanie webasto, podgrzewanie ciepłej wody: z Webasto, z elektryczności przy kei lub z akumulatorów oraz do niedawna także saunę. To nie żart, na pokładzie do niedawna znajdowała się prawdziwa sauna zrobiona przez rodowitego Fina - poprzedniego właściciela jednostki.
Brzmi abstrakcyjnie, wiemy!
To jedyny jacht z sauną jaki widzieliśmy!

Na Piligrimie, czyli Pielgrzymie żeglujemy od 2016 roku i pokonaliśmy wspólnie z Wami ponad 150 000 mil morskich. 

Został przez nas przystosowany do dalekich wypraw oceanicznych, co czyni go jednostką niezwykle bezpieczną w każdych warunkach. Jesteśmy autonomiczni m.in. dzięki olbrzymim zbiornikom paliwa wody, odsalarce oraz wydajnej instalacji fotowoltaicznej. 
Wielkie akumulatory Litowe (LiFeP04 o łącznej pojemności 1000Ah) zapewniają energię dla nas i całego jachtu, a pralka znajdująca się na pokładzie pomoże utrzymać ubrania w razie potrzeby w czystości (*używana jedynie podczas postojów).

Na nasze rejsy zabieramy maksymalnie sześcioro gości, którym towarzyszy kapitan. Ma być wygodnie i komfortowo! Nie robimy z jachtu "autobusu" i dbamy o kameralną atmosferę. U nas nie spotkasz dwunastu osób na jachcie... chyba, że wpadnie sąsiednia załoga.

Dlaczego o tym wszystkim piszemy? Chcemy żebyście wiedzieli, że Pielgrzym jest jachtem wyjątkowym, zupełnie innym niż wiele, zwłaszcza czarterowych jednostek.

Zapraszamy Was do odwiedzenia naszego domu na wodzie!

Poznaj Pielgrzyma

Zobacz jacht wewnątrz i na zewnątrz

Wyposażenie jachtu...

...które ulega ciągły ulepszeniom :)

Zobacz film

Całkiem nastrojowo, nieprawdaż? :)

Realizacja: iwebyou.studio

Zapisz się do newslettera Ortem Sails...

...i jako pierwszy(a) otrzymuj informację o nowych rejsach w ofercie, promocjach i o tym, co słychać w Ortem Sails!
Krótko mówiąc... bądźmy w kontakcie!
Aha... Obiecujemy nie spamować!